Tiek plānotas jauniešu līdzdalības darbnīcas

Biedrība “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros 2022. gada martā un aprīlī jauniešiem dažādās Latvijas vietās organizēs līdzdalības darbnīcas.

Kopā ar jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem no dažādiem Latvijas reģioniem, kuri pabeiguši projekta apmācības interešu aizstāvības konsultantiem, tiks rīkotas 20 jauniešu līdzdalības darbnīcas. Darbnīcu mērķis ir informēt jauniešus par līdzdalības nozīmi un iespējām, un motivēt jauniešus iesaistīties sabiedrības dzīves veidošanā un lēmumu pieņemšanas procesos.

Darbnīcās aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Informācija par pieteikšanos darbnīcās tiks publicēta organizācijas “Creative Minds for Culture” mājas lapā: https://mindsforculture.com/jauniesu-lidzdalibas-platforma/ un FacebookInstagram. Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu – jauniesulidzdaliba@gmail.com

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.