Tiek plānotas apmācības jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem

Jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” no 25. septembra līdz 2. oktobrim projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītajiem organizēs četrus mācību pasākumus “Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem”.

Mācību pasākumu mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu interešu aizstāvības jautājumos. Mācību laikā tiks sagatavoti jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos. Pēc mācībām jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem būs iespēja vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.

Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas.

Mācības norisināsies 2 dienas: Kurzemē – 25.-26.09., Vidzemē – 27.-28.09., Latgalē – 29.-30.09., Zemgalē – 1.-2.10. Aicinām jaunatnes jomas pārstāvjus rezervēt datumus. Informācija par pieteikšanos mācībām būs pieejama šeit: https://mindsforculture.com/jauniesu-lidzdalibas-platforma/

 Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.