Radošās jomas pārstāvji tiekas projekta “restART for ART” iepazīšanās aktivitātēs

2021. gada augusta beigās un septembra sākumā biedrība “Creative Minds for Culture” organizēja 3 informatīvas tikšanās klātienē un tiešsaistē, kurās piedalījās radošās jomas interesenti no dažādām Latvijas vietām. Tikšanās dalībnieki bija projekta “restART for ART” radošo personu sarakstā iekļautās personas, kuras izrādījušas interesi iesaistīties projekta aktivitātēs.

Tikšanos laikā dalībnieki sīkāk uzzināja par projektu “restART for ART” un aktivitātēm, par Erasmus+ programmu kopumā un iesaistes iespējām, kā arī – par biedrību “Creative Minds for Culture” un kā ikviens var iesaistīties organizācijas mērķu sasniegšanā.

Ja arī Tu pārstāvi radošās nozares un esi ieinteresēts piedzīvot šādu tikšanos vai arī noorganizēt to savam radošajam kolektīvam, droši sazinies ar projekta vadītāja asistentu Elīzabetu, rakstot Whatsapp – 26188328.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Papildus informācija par projektu un iespējām iesaistīties: Facebook vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com

#restARTforART #ErasmusPlus #musicalheritage #creativeindependentartists #kultūra #māksla #radošāindustrija #mūzika #CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.