Projekta “restART for ART” dalībnieku pieredzes stāstu vakars par radošo pasākuma Turcijā

Biedrība “Creative Minds for Culture” 2021. gada 23. novembrī, plkst. 18.00 aicina ikvienu interesentu uz pieredzes stāstu vakaru tiešsaistē, kurā varēs uzzināt vairāk par projekta “restART for ART” dalībnieku iespaidiem un piedzīvojumiem pēc radošā pasākuma Rumānijā.

Tikšanās laikā uzzināsi: Kā dalībniekiem gāja dziesmu radīšanas procesā, kā noritēja noslēguma koncerts, kādi iespaidi un rezultāti radušies pēc pasākuma; Kad un kur plānotas nākamās projekta aktivitātes; Kā Tu vari pieteikties dalībai projektā un doties kādā no 3 turpmākajām radošajām mobilitātēm Spānijā, Latvijā vai Rumānijā; Kas ir organizācija “Creative Minds for Culture”, kura īsteno šo projektu, un kā Tu vari iesaistīties organizācijā, lai pirmais uzzinātu par dažādām iespējām, kā īstenot savas idejas un doties lielākos un mazākos izglītojošos piedzīvojumos!

Lai pievienotos tiešsaistes pieredzes stāstu vakaram, izmanto ZOOM saiti: https://ej.uz/RFA-Turcija

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Papildus informācija par projektu un iespējām iesaistīties: Facebook vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com

#restARTforART #ErasmusPlus #musicalheritage #creativeindependentartists #kultūra #māksla #radošāindustrija #mūzika #CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.