Jauniešu līdzdalības darbnīcas Gulbenes novadā

12. martā, plkst. 15.00, Jaungulbenes pagasta sporta bāzē un 25. martā, plkst. 15.00 Tirzas pamatskolā biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Gulbenes novada jauniešu centru “Bāze” organizē Jauniešu līdzdalības darbnīcu, kuras laikā jaunieši iepazīs līdzdalības veidus un iespējas, izteiks savu viedokli par līdzdalības iespējām sava novada jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā un savas apkārtējās vides pilnveidošanā. Darbnīcā jaunieši uzzinās par drīzumā plānoto Jauniešu interešu aizstāvības akadēmiju un jauniešu iespējām attīstīt savas iniciatīvas.

Norises vieta: 12.martā – Jaungulbenes pagasta sporta bāze, Gulbenes novads. 25.martā – Tirzas pamatskola, Tirzas pagasts, Gulbenes novads.

Pieteikšanās darbnīcā: rakstot uz e-pastu jc.baze@gulbene.lv vai zvanot uz tālr.nr. 26354557. Iepriekš piesakoties, uz katru no darbnīcām jauniešiem tiek nodrošināts transports.

Informācija: www.mindsforculture.com vai rakstot uz e-pastu: jauniesulidzdaliba@gmail.com

Aktivitātes tiek īstenotas biedrības “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.