Creative Minds for Culture saņem “Eurodesk Awards 2021”

Jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” 15.aprīlī saņēma “Eurodesk Awards 2021” par iekļaujošāko informācijas projektu “Velo-foto funktierēšanās Baldonē”, uzrunājot un iesaistot jauniešus ar ierobežotām iespējām.

“Creative Minds for Culture” kopā ar Baldones novada jauniešu centru un Ķekavas novada Jaunu ideju centru kampaņas “Time To Move” ietvaros 2020.gada 19.oktobrī jauniešiem rīkoja pasākumu “Foto-velo funktierēšanās Baldonē”. Pasākumā atraktīvā veidā jaunieši izzināja Baldones novadu un vienlaikus veicināja izpratni par Eiropas Jaunatnes mērķiem. Pasākumā jaunieši saņēma informāciju par ES programmu piedāvātajām iespējām vietējā, reģionālā un starptautiskā līmeni. Sīkāka informācija par pasākumu ir pieejama šeit.

Eurodesk balvas tiek pasniegtas no 2011. gada ar mērķi apkopot vietējā līmeņa Eurodesk jauniešu informācijas tīkla dalīborganizācijas, novērtējot novatoriskākos, spēcīgākos un ietekmīgākos projektus, un izceļot tos kā labu praksi Eiropas Savienības institūcijām un citām Eiropas līmeņa jaunatnes organizācijām. 2021.gadā par Eurodesk balvu 3 kategorijās sacentās 38 projekti no 15 valstīm. Sīkāka informācija par konkursa rezultātiem ir pieejama šeit.

Eiropas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk misija ir veicināt izpratni par Eiropas iespējām un mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem. Sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru Eurodesk reģionālie koordinatori un informācijas punkti organizē informatīvus pasākumus par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, saskaņā ar noteiktajām prioritātēm izplata informāciju par jauniešu iespējām un sniedz konsultācijas minētajos jautājumos. Jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” tikusi apstiprināta par Eurodesk Latvia tīkla reģionālo koordinatoru Pierīgā 2019., 2020. un 2021.gadā.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.