Kampaņas “Time To Move” ietvaros jaunieši izzina Eiropas Jaunatnes mērķus

19.oktobrī jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture”, Baldones novada jauniešu centrs un Ķekavas novada Jaunu ideju centrs “Time To Move” kampaņas ietvaros jauniešiem rīkoja pasākumu “Foto-velo funktierēšanās Baldonē”. Pasākumā atraktīvā veidā jaunieši izzināja Baldones novadu un vienlaikus veicināja izpratni par Eiropas Jaunatnes mērķiem. Pasākumā jaunieši saņēma informāciju par ES programmu piedāvātajām iespējām vietējā, reģionālā un starptautiskā līmeni.

Lai gan laika apstākļi ik pa brīdim pasliktinājās, tomēr vējš un lietus nebija šķērslis tiem jauniešiem, kuri komandās devās meklēt 12 dažādus objektus un meklēja atbildes uz jautājumiem par 11 Eiropas Jaunatnes mērķiem un Eurodesk jauniešu informācijas tīklu.

Lai izvairītos no liekas dalībnieku drūzmēšanās, komandām starta laiki bija ar dažādiem laika intervāliem. Ar Eurodesk Latvia atbalstu dalībniekiem tika nodrošināti silti dzērieni un uzkodas visas dienas garumā.

Ikviens no pasākuma dalībniekiem saņēma pateicības dāvanu par piedalīšanos, savukārt veiksmīgākie tika arī pie vērtīgām balvām, kuras sarūpēja organizācija “Creative Minds For Culture” un kampaņas “Time To Move” atbalstītājs – Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

“Creative Minds For Culture” pateicas visiem sadarbības partneriem, atbalstītājiem un dalībniekiem par aktīvu līdzdalību un iesaisti!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.