Atvērta pieteikšanās projekta “restART for ART” radošajai mobilitātei Latvijā

No 19. līdz 27. februārim Siguldā norisināsies Erasmus+ programmas projekta “restART for ART” radošā mobilitāte, kuras ietvaros mākslinieki no Rumānijas, Turcijas, Latvijas un Spānijas kopā radīs dziesmas starptautiskam mūzikas albumam, kā arī, veidos dziesmu videoklipus. Ja esi 25-50 gadus jauns radošo nozaru pārstāvis no Latvijas un meklē jaunus piedzīvojumus – šī ir Tava iespēja pieteikties!

Lai pieteiktos radošajai mobilitātei, līdz 2022. gada 10. februārim aizpildi pieteikuma anketu tiešsaistē: https://ej.uz/mobilitate-Latvija. Pēc atlases procesa noslēgšanās saņemsi ziņu no projekta organizatoriem ar papildus informāciju.

Ar iepriekšējo braucienu dalībnieku pieredzi vari iepazīties, sekojot līdzi aktuālajai informācijai biedrības “Creative Minds for Culture” sociālo tīklu platformās: Facebook, Instagram.

Dziesmu, kuru pirmās radošās mobilitātes laikā Turcijā sagatavoja tās dalībnieki, vari noklausīties šeit: https://www.youtube.com/watch?v=7_f3ZFJ6XV4

Dalība projekta “restART for ART” aktivitātēs ir bez maksas. Ar programmas Erasmus+ atbalstu dalībniekiem tiek segtas ceļošanas, nakšņošanas un uzturēšanās, ēdināšanas un materiālu izmaksas.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Papildus informācija par projektu un iespējām iesaistīties: Facebook vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com

#restARTforART #ErasmusPlus #musicalheritage #creativeindependentartists #kultūra #māksla #radošāindustrija #mūzika #CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.