Aptauja kultūras un radošo profesiju pārstāvjiem par COVID-19 pandēmijas ietekmi

Organizācija “Creative Minds for Culture” aicina Latvijas kultūras un radošo profesiju pārstāvjus piedalīties aptaujā par to, kā COVID-19 pandēmijas periods ir ietekmējis profesionālo darbību, ikdienu, paradumus un ienākumus: https://ieej.lv/aptaujaKA227. Aptaujā var piedalīties ikviens interesents, kurš ir sasniedzis 25 gadu vecumu. Aptaujas aizpildīšana var aizņemt apmēram 5 minūtes.

Šī aptauja ir izveidota Erasmus+ projekta “restART for ART” intelektuālo rezultātu aktivitātes ietvaros. Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu un to īsteno organizācija “Center for the Development of Structural Instruments” (Rumānija), sadarbojoties ar starptautiskajiem partneriem — Belen Kaymakamlığı (Turcija), Creative Minds for Culture (Latvija) un Academia Postal 3 Vigo (Spānija).
Šīs aptaujas mērķis ir apkopot informāciju no māksliniekiem vecumā virs 25 gadiem, lai uzzinātu, kā viņus ietekmē COVID-19 pandēmijas periods. Aptauja tiek veikta visās projektā iesaistīto organizāciju mītnes valstīs – Latvijā, Rumānijā, Turcijā un Spānijā. Plašāka informācija par projektu ir pieejama šeit.

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Papildus informācija par projektu un iespējām iesaistīties: Facebook vai rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.