Turpinās pieteikšanās radošajām aktivitātēm “Brīvprātīgais aktīvists”

Projektā “Brīvprātīgais aktīvists” ir paredzētas sekojošas aktivitātes: 7 dienu apmācību cikls, 2 dienu dalībnieku individuālo iniciatīvu plānošana, iniciatīvu īstenošana, izvērtēšanas un noslēguma pasākums.

25., 26., 27.jūlijs, Komunikācija, prezentēšanas māksla. Personības attīstība un mērķu izvirzīšana. Motivācija mērķu sasniegšanai.

1., 2., 3. un 8. augusts, Sadarbība ar citiem, tolerance. Brīvprātīgais darbs Latvijā un citās valstīs, jauniešu iespējas un izaicinājumi. Jauniešu pieredzes apmaiņa, līdzdalība jauniešu nevalstiskajās organizācijās.

9., 10.augusts, Jauniešu idejas radošām iniciatīvām savā dzīvesvietā un tās apkārtē. Iniciatīvu plānošana komandās. Atkarībā no jauniešu idejām, tiek realizētas iniciatīvas augusta mēnesī.

16.-17.septembris, Izvērtēšanas pasākums, jaunu mērķu un ideju radīšana.

21.septembris – noslēguma pasākums, rezultātu prezentēšana.

Aktivitātes notiks Sējas novada kultūras namā un izbraukumos ārpus novada. Norises laiks: plkst.10.00-18.00. Dalība aktivitātēs ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana (pusdienas un launags), organizēta nokļūšana uz/no aktivitāšu norises vietām un nepieciešamie mācību materiāli. Aktivitātes vadīs pieredzējuši neformālās izglītības speciālisti.
Pieteikšanās: līdz 23.jūlijam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: ej.uz/brivpratigaisaktivists

Apstiprinātie dalībnieki uz norādīto e-pastu līdz 24.jūlijam saņems papildus informāciju par aktivitāšu norisi, nepieciešamajām veidlapām vecāku atļaujai un citu būtiskāko informāciju.
Aktuālā informācija par projektu un aktivitātēm: www.mindsforculture.com, www.facebook.com/CreativeMindsforCulture, rakstot uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com vai pa tālruni 27723995.

Projektu “Brīvprātīgais aktīvists”, līguma Nr.2017.LV/NVOF/PSA/053/11 īsteno biedrība “Creative Minds for Culture”, to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība “Creative minds for culture”.

        

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.