Studenti vebinārā uzzina par jauniešu neformālās izglītības iespējām

9.novembrī, plkst. 16.30 tiešsaistes platformā Zoom, biedrība “Creative Minds for Culture” Rīgas Tehniskās universitātes studentiem pastāsīja par jauniešu neformālās izglītības iespējām. Pasākumu “Tava pieredze skaitās” organizēja RTU Karjeras centrs sadarbībā ar Eurodesk Latvija ar mērķi sniegt studentiem informāciju par praktiskas pieredzes gūšanas iespējām vietējā vidē un ārvalstīs.

Biedrība “Creative minds for culture” vebinārā dalījās padomos un zināšanās par to kādas ir studentu iespējas pilnveidot savas kompetences ārpus studijām, darba un prakses, kur meklēt informāciju par neformālās izglītības iespējām. Studenti vebinārā uzzināja kādas ir viņu iespējas īstenot iniciatīvas starptautiskā vidē, kāds atbalsts studentiem ir pieejams, tāpāt – kādas iespējas piedāvā organizācija “Creative Minds for Culture”.

Dalību pasākumā finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros. Dalību pasākumā finansiāli atbalsta arī Eurodesk Latvija.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.