Seminārā diskutē par brīvprātīgā darba attīstības iespējām Sējas novadā

Jauniešu organizācija „Creative Minds for Culture” 28.septembrī, Lojas kultūras namā organizēja Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta „Brīvprātīgais aktīvists” noslēguma semināru „Brīvprātīgā darba attīstības iespējas”, kurā piedalījās projekta dalībnieki, brīvprātīgā darba veicēji un koordinatori, nevalstisko organizāciju un Sējas novada pašvaldības pārstāvji.

Seminārā tika prezentēti projekta „Brīvprātīgais aktīvists” rezultāti, projekta dalībnieki pastāstīja par savu gūto pieredzi un jaunām zināšanām un pieredzē par jauniešu brīvprātīgā darba attīstības pieredzi dalījās jaunieši un darbā ar jauniešiem iesaistītie no Ikšķiles pašvaldības.

Pasākuma dalībnieki nelielās grupās diskutēja par izaicinājumiem jauniešu iesaistei brīvprātīgajā darbā un par priekšlikumiem, kā praktiski īstenot jauniešu brīvprātīgo darbu Sējas novadā.

Projektu “Brīvprātīgais aktīvists” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture”, to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.