Radošās aktivitātes un spēles “Būt kopā” izmēģināšana Stelpē

11. augustā, no plkst. 8.00, Stelpes brīvdabas estrādē aicinām ģimenes ar bērniem piedalīties biedrības “Creative Minds for Culture” un biedrības “Jaunatne smaidam” rīkotajās radošajās aktivitātēs. Stelpes sporta svētku laikā ģimenēm ar bērniem būs iespēja izmēģināt lielformāta spēli “Būt kopā”, kura izveidota projektā “Būt kopā – darīt kopā”, lai bērniem no Rīgas un Zemgales plānošanas reģiona attīstītu izpratni par ģimenes vērtībām un veicinātu ģimeņu saturīgu brīvā laika pavadīšanu kopā.

Pasākumā aicināti piedalīties bērni līdz 18 gadiem, ģimenes ar bērniem un jaunieši, kurus interesē piedalīties pasākumu organizēšanā, gūstot brīvprātīgā darba pieredzi. Pasākuma laikā tiks ievēroti valstī noteiktie vispārējie pulcēšanās ierobežojumi.

Projektu “Būt kopā-darīt kopā” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākumi tiek organizēti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par iespējām izmēģināt lielformāta spēli “Būt kopā” un piedalīties pasākumos aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai organizatoru mājas lapās: www.mindsforculture.comwww.jaunatnesmaidam.lvwww.baldone.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.