Pieteikšanās pasākumu ciklā “Mans līdzdalības īsstāsts”

Organizācija “Creative Minds for Culture” turpina organizēt pasākumu ciklu “Mans līdzdalības īsstāsts” un aicina jauniešus un ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes pasākumos 20., 21., 25., 27., 28. un 30. maijā, plkst. 18.00-19.00., Zoom platformā.

Katrā no pasākumiem viens jaunietis vai jauniešu līderis dalīsies savā līdzdalības pieredzē par brīvprātīgo darbu, dalību jauniešu domē, skolēnu pašpārvaldē vai jauniešu organizācijā, vietējos un starptautiskos projektos un ieguvumiem, ko sniegusi šī pieredze. Pēc līdzdalības īsstāsta būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.

60 minūšu programmā paredzēts:
– Dalībnieku pieslēgšanās Zoom platformai.
– Jauniešu organizācijas “Creative Minds for Culture” īsstāsts
– Mans līdzdalības īsstāsts (ar pasākuma viesi)
– Jautājumi un atbildes. Diskusija par līdzdalības iespējām.

Pasākumi norisināsies tiešsaistes platformā Zoom. Pasākumu cikla noslēgums notiks 30.maijā. Dalība pasākumos ikvienam interesentam ir bez maksas.
Dalība pasākumā iespējama iepriekš reģistrējoties: https://ej.uz/Mans_Stasts_
Pēc reģistrācijas uz e-pastu visi dalībnieki saņems unikālu pieejas kodu, ar kuru varēs pievienoties pasākumam.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar mums: mindsforculture@gmail.com; Facebook: Creative Minds for Culture; Instagram: Creative Minds in Latvia

Pasākumi tiek rīkoti projektā “Izzini.Iepazīsti.Iesaisties.”, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.