Pierīgas reģiona jaunieši attīsta zināšanas par līdzdalību

13.septembrī, Kauguru kultūras namā biedrība “Creative Minds For Culture” sadarbībā ar Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centru organizēja neformālās izglītības mācības “Jauniešu līdzdalības darbnīca”.

Ar dažādu neformālās izglītības metožu palīdzību darbnīcas dalībnieki attīstīja izpratni par līdzdalības nozīmi un praktiskajām izpausmes formām, diskutēja par jauniešu vajadzībām un iespējamiem risinājumiem jauniešu līdzdalībai.

Jaunieši attīstīja savas idejas līdzdalības iniciatīvām un vienojās par turpmākajiem soļiem iniciatīvu īstenošanā. Kopā ar neformālās izglītības mentoriem dalībnieki attīstīs idejas, darbojoties pie iniciatīvām par jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām, jauniešu informēšanu par iespējām, jauniešu brīvprātīgo darbu un informācijas izplatīšanu.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta mērķis ir pilnveidot Rīgas plānošanas reģiona jauniešu zināšanas un izpratni par līdzdalības veidiem un iespējām, motivējot jauniešus aktīvākai līdzdalībai vietējā un nacionālās līmenī.

Seko līdzi informācijai par projekta “Jauniešu līdzdalības akadēmija” rezultātiem: www.mindsforculture.comFacebookInstagram vai raksti mums uz e-pastu: mindsforculture@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.