“Eiropas kosmoss” Olaines jauniešiem – līdzdalības, EP vēlēšanu un demokrātijas aktivitātes

Eurodesk Latvia reģionālais koordinators, jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar nevalstisko organizāciju “Pierīgas Partnerība” Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros organizēja izglītojošu aktivitāti jauniešiem “Eiropas kosmoss” Olaines jauniešu centrā “Popkorns” 2024. gada 18. aprīlī.

Aktivitātes laikā jauniešiem bija iespēja izmēģināt vairākas neformālās izglītības spēles, uzdot jautājumus, kā arī uzspēlēt Eurodesk lielformāta spēli “Time To Move”. Olaines pasākumā tika pieaicināts pārstāvis no organizācijas Klubs “Māja”, kas iepazīstināja jauniešus ar demokrātiju, līdzdalību un Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Jauniešiem tika dota iespēja diskutēt un iepazīties arī ar Eurodesk tīklu, un dažādām jauniešiem draudzīgām iespējām Eiropā.

Pasākuma mērķis bija nodrošināt iespēju jauniešiem iepazīt ES programmu piedāvātās iespējas un veicināt piederību Eiropai, izmantojot spēles elementus, un uzzināt vairāk par to, kādas iespējas jauniešiem tiek piedāvātas vietējā, reģionālā un starptautiskā vidē. Ar pasākuma palīdzību tika popularizēta Eiropas Jaunatnes nedēļa un jauniešu iespējas iesaistīties dažādās vietēja, nacionāla un starptautiska mēroga iniciatīvās un lēmumu pieņemšanā.

Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.