Notikusi Jauniešu līdzdalības platformas reģionālo sadarbības partneru tikšanās

23. martā biedrība “Creative Minds for Culture” (CMC) uz tiešsaistes sarunu aicināja darbā ar jauniešiem iesaistītās organizācijas un pašvaldību jauniešu centrus no dažādiem Latvijas reģioniem. Tikšanās mērķis bija attīstīt savstarpējo sadarbību jauniešu līdzdalības jautājumu risināšanā un sīkāk iepazīstināt ar programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” (AIF) projekta “Jauniešu līdzdalības platforma” (JLP) mērķi.

Organizācijas CMC aicinājumam atsaucās un sadarbības sarunā piedalījās jaunatnes organizācija “Attīstības platforma YOU+”, Aizputes novada jauniešu “Ideju māja”, Saldus Jaunatnes atpūtas un iniciatīvas centrs „Šķūnis”, Kandavas Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs „Nagla”, jaunatnes organizācija „Jaunatne smaidam”, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, Gulbenes novada jauniešu centrs „Bāze” un Limbažu Jauniešu centrs.

Tikšanās laikā dalībnieki pārrunāja jautājumus, kas saistīti ar projekta aktivitātēm reģionos, turpmāko darbības plānu un sadarbības nosacījumus. Sadarbībā ar reģionālajiem partneriem tiks attīstīts jauniešu interešu aizstāvības tīkls, meklējot risinājumus jauniešu līdzdalības jautājumiem vietējā un reģionālā līmenī dažādās vietās Latvijā.

Sadarbības attīstīšana turpinās, tāpēc, ja esi ieinteresēts iesaistīties jauniešu interešu aizstāvības tīklā, sazinies ar mums: jauniesulidzdaliba@gmail.com; tālr.nr.: +37125900897.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.