Noslēdzies projekts “Izzini. Iepazīsti. Iesaisties 2.0”

Līdz ar vasaras noslēgumu ir noslēdzies arī biedrības “Creative Minds for Culture” īstenotais projekts “Izzini. Iepazīsti. Iesaisties 2.0”, kā ietvaros visa pavasara un vasaras garumā kopā ar Pierīgas jauniešiem tapa vēl nebijusi galda spēle jauniešiem par līdzdalības tēmu.

Spēles ietvaros jaunieši caur dažādām līdzdalīgām situācijām un to potenciāliem risinājumiem var interaktīvā veidā diskutēt un uzzināt vairāk par līdzdalību, kā arī jauniešu iespējām gūt informāciju par dažādām aktivitātēm Eurodesk tīkla ietvaros, kā arī tādās programmās kā Erasmus+, Eiropas Solidaritātes korpuss, DiscoverEU u.c.

Aprīlī un maijā ar 10 klātienes un 5 digitālām darbnīcām ciemojāmies Limbažos, Salacgrīvā, Jūrmalā, Ogrē, Alojā, Ropažos, Mārupē, Siguldā, Baldonē un Ķekavā, lai palīdzētu jauniešiem izprast savas līdzdalības iespējas un saprastu, kāda galda spēle jauniešiem būtu visaizraujošākā, kā arī – kādu savu ikdienu un tās potenciālos uzlabojumus vietējie jaunieši redz savā apkārtnē.

Jūlijā un augustā pēc spēles izveides devāmies otrajā Pierīgas tūrē, lai ar jauniešiem izmēģinātu jau gatavo spēli “Līdzdalīgā dzīve” un saprastu, kas iznācis, cik lielās grupās to labāk spēlēt un cik izdevusies ir ideja – šajā ceļojumā paviesojāmies Limbažos, Ropažos, Salacgrīvā, Siguldā, Ķekavā, Tukumā, Bauskā, Grenctālē, Jūrmalā.

Ieskaties, kā mums veicies, foto galerijā! Ja vēlies, lai spēle un iespēja to uzspēlēt atceļo arī pie Tevis, dod ziņu.

Projekts “Izzini.Iepazīsti.Iesaisties. 2.0” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros.

Paldies visiem, kas bija ar mums šajā piedzīvojumā!

##IzziniIepazīstiIesaisties#CreativeMindsForCulture#ValstsProgramma#līdzdalība#LīdzdalībasSpēle

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.