Noslēdzies nakts pārgājiens Jūrmalā

Eurodesk Latvia reģionālais koordinators jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” 20. jūnija vakarākopā ar Pierīgas jauniešiem devās Eurodesk nakts tradīciju pārgājienā Jūrmalā.
Pārgājienā jauniešiem bija iespēja kopā ar citiem jauniešiem piedalīties izzinošos uzdevumos par latviešu tradīcijām un nemateriālo kultūras mantojumu, praktiski izmēģināt dažādas Līgosvētku paražas, pārrunāt iespaidus un interesanti pavadīt brīvo laiku neformālā gaisotnē.

Kopumā tika veikti vairāk nekā 10 kilometri gar jūras krastu maršrutā Dzintari – Asari, lai aktīvo pārgājienu noslēgtu Jūrmalas BJIC, kur tika kurināts ugunskurs un kopīgi notiesāta garda, ugunskurā cepta maltīte. Pārgājiena laikā jaunieši izmēģināja līgošanas – apdziedāšanas paražu, pina savus vainagus, dalījās sev zināmajos Līgonakts ticējumos un paši izturīgākie beigās arī sagaidīja un sveica sauli jūras krastā.

Pasākumu atbalstīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia.
#JaunoLīderuPārgājiens #LīderuPārgājiens #EurodeskLatvija #ErasmusPlus #EiropasSolidaritātesKorpuss #Eurodesk #CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.