Noslēdzies Eurodesk pārgājiens Murjāņos

Eurodesk Latvia reģionālais koordinators jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” 18. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz plkst. 19:00 kopā ar Pierīgas jauniešiem devās Eurodesk “Jauno līderu vasaras pārgājienā” Murjāņos.


Pārgājienā jauniešiem bija iespēja kopā ar citiem jauniešiem piedalīties izzinošos uzdevumos par jauniešu līdzdalību, līderības principiem un to pielietojumu arī jauniešu ikdienas dzīvē, jauniešu iespējām Latvijā un Eiropā, pārrunāt iespaidus un interesanti pavadīt brīvo laiku neformālā gaisotnē.

Kopumā tika veikti vairāk nekā 10 kilometri pa dabas takām gar Lojas upi – kalni, lejas, iespaidīgas koku saknes un elpu aizraujoši skati uz upi ieskaujošām klintainēm aizrāva visus jauniešus. Daudzi, protams, izaicinošajā ceļā mazliet paguva piekust, taču tas netraucēja izbaudīt pārgājienu un uzzināt ko jaunu. Pa ceļam tika apciemota arī Murjāņu senatnīgā kamaniņu trase, kā arī atpūtas vieta, kur, saskaņā ar nostāstiem, Imants Ziedonis siltās dienās sēdējis un guvis iedvesmu savai dzejai.


Pasākumu atbalstīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia.
#JaunoLīderuPārgājiens #LīderuPārgājiens #EurodeskLatvija #ErasmusPlus #EiropasSolidaritātesKorpuss #Eurodesk #CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.