Lielformāta spēles “Būt kopā” izmēģināšana Vecumniekos

31. jūlijā, no plkst. 11.30, atpūtas vietā “Lutauši”, Vecumnieku novadā vienkopus sanāks bērni un jaunieši no Bauskas novada, lai atraktīvā veidā pavadītu dienu un sadraudzētos. Aicinām bērnus un jauniešus līdz 18 gadiem piedalīties aizraujošā piedzīvojumu pasākumā “Roku rokā”, kura laikā biedrība “Creative Minds for Culture” un biedrība “Jaunatne smaidam” ir sagatavojusi dažādas radošajās aktivitātes saturīgai brīvā laika pavadīšanai un ģimenisko vērtību izzināšanai. Dalībniekiem būs iespēja izmēģināt lielformāta spēli “Būt kopā”, kura izveidota projektā “Būt kopā – darīt kopā”, lai bērniem no Rīgas un Zemgales plānošanas reģiona attīstītu izpratni par ģimenes vērtībām un veicinātu ģimeņu saturīgu brīvā laika pavadīšanu kopā.

Pasākumā aicinām piedalīties bērnus vecumā līdz 18 gadiem. Pasākuma laikā tiks ievēroti valstī noteiktie vispārējie pulcēšanās ierobežojumi.

Projektu “Būt kopā-darīt kopā” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatne smaidam” un Baldones novada domi. Pasākumi tiek organizēti ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par iespējām izmēģināt lielformāta spēli “Būt kopā” un piedalīties pasākumos aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai organizatoru mājas lapās: www.mindsforculture.comwww.jaunatnesmaidam.lvwww.baldone.lv

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.