Līderu grupas pārgājiens Jūrmalā

Eurodesk informācijas punkts Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar organizāciju “Creative Minds for Culture” 4. decembrī, no plkst. 12.00 līdz plkst.17.00 aicina Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu Līderu grupas pārstāvjus piedalīties Eurodesk pasākumā “Līderu grupas pārgājiens Jūrmalā”. Pasākuma mērķis ir attīstīt Jūrmalas skolēnu pašpārvalžu tīkla jauniešu izpratni par līdzdalību un motivēt izmantot ES programmu iespējas jauniešu līdzdalības veicināšanā.

Pasākumā dalībnieki dosies pārgājienā gar jūru un veiks dažādus uzdevumus, kas saistīti ar jauniešu līdzdalību, vietējām iniciatīvām un iespējām, kuras piedāvā ES jaunatnes programmas. Pārgājiena laikā Līderu grupas dalībnieki saliedēsies, izvērtēs līdzšinējo darbību, attīstīs turpmāko sadarbību un uzzinās par to, kur meklēt aktuālo informāciju par ES jaunatnes programmu iespējām. Pārgājiena sākums un noslēgums paredzēts pie Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra.

Pasākuma programma:
12.00 Pasākuma dalībnieku reģistrācija pie Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra, sertifikātu pārbaude, kafijas pauzes komplekta izsniegšana
12.45 Ievadinstruktāža par pasākuma drošības un kārtības jautājumiem
13.00 Dalībnieku došanās “Jauno līderu pārgājienā”
16.00 Noslēgums ar siltu tēju
17.00 Dalībnieku došanās mājās

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam, aizpildot pieteikuma formu.

Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.