Konkurss jauniešiem “11 mērķi 11 dienās”

No 20.novembra līdz 30.novembrim, Eurodesk Latvia tīkla reģionālais koordinators jauniešu organizācija “Creative Minds For Culture” ar Jaunatnes starptautisko programmas un Eurodesk Latvia atbalstu organizē konkursu jauniešiem “11 mērķi 11 dienās”. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par 11 Eiropas Jaunatnes mērķiem:
#1 Eiropas Savienības saikne ar jaunatni.
#2 Dzimumu līdztiesība.
#3 Iekļaujoša sabiedrība.
#4 Informācija un konstruktīvs dialogs.
#5 Garīgā veselība un labklājība.
#6 Lauku jauniešu attīstības veicināšana.
#7 Kvalitatīva nodarbinātība visiem.
#8 Kvalitatīva mācīšanās.
#9 Telpa un līdzdalība visiem.
#10 Ilgtspējīga zaļā Eiropa.
#11 Jaunatnes organizācijas un Eiropas programmas.
Papildus informāciju par Jaunatnes mērķiem.

Laika posmā līdz 30 novembrim, 11 dienas pēc kārtas, sociālo tīklu kontā www.instagram.com/creativemindsinlatvia/ tiks publicēti 11 konkursa jautājumi, kas saistīti ar Eiropas Jaunatnes mērķiem. Lai piedalītos konkursā, jauniešiem ir jāiepazīstas ar informāciju par Eiropas Jaunatnes mērķiem, jāsagatavo atbildi uz jautājumiem un jāiesniedz elektroniskā formā kopā ar pieteikuma anketu tiešsaistē: ej.uz/11merki11dienas

Konkursā var piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem, no visas Latvijas – līdz 1.decembrim, atbildot uz vienu, vairākiem vai visiem 11 jautājumiem. Katra atbilde konkursā ir jāiesniedz atsevišķi. Atkarībā no iesniegto atbilžu skaita, dalībnieki noslēgumā piedalīsies izlozē par 6 galvenajām balvām un 11 dienu veicināšanas balvu komplektiem.

Konkursa nolikums.

Konkursu organizē Eurodesk Latvia informācijas tīkla reģionālais koordinators jaunatnes organizācija “Creative Minds For Culture” ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Eurodesk Latvia atbalstu.

Jautājumu gadījumā, sazinieties ar Konkursa organizatoru – Eurodesk Latvia reģionālo koordinatoru jaunatnes organizāciju “Creative Minds For Culture”: mindsforculture@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.