Jauno līderu pārgājiens Olaines un Mārupes novadu jauniešiem

28. novembrī, plkst.11.00 – 16.00, aicinām jauniešus piedalīties pasākumā “Jauno līderu pārgājiens Olaines un Mārupes novadu jauniešiem”! Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu sadarbību starpnovadu līmenī, radīt kopīgas idejas vietējās teritorijas attīstībā, iepazīstināt jauniešus ar līdzdalības iespējām Olaines un Mārupes novados un motivēt izmantot ES programmu iespējas jauniešu līdzdalības veicināšanā.

Pārgājiena laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar citiem jaunajiem līderiem, veidot sadarbības tīklu, iedvesmoties, izzināt jauniešu līdzdalības iespējas Olaines un Mārupes novados un to, kā ES jaunatnes programmas atbalsta jauniešu līdzdalību.

Pieteikšanās dalībai pasākumā – līdz 25. novembrim, aizpildot pieteikuma formu šeit. Dalībnieku skaits ierobežots! Pārgājiena sākums un noslēgums paredzēts pie Babītes vidusskolas.

Pārgājienu organizē biedrība “Pierīgas partnerība” sadarbībā ar jaunatnes organizāciju “Creative Minds for Culture”. Pārgājienu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.