Jauniešus aicinām uz pasākumu “Foto-velo funktierēšanās Baldonē”

19.oktobrī no plkst.11.30 līdz plkst.17.00 jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture”, Baldones novada jauniešu centrs un Ķekavas novada Jaunu ideju centrs aicina jauniešus piedalīties pasākumā “Foto-velo funktierēšanās Baldonē”.

Orientēšanās pasākumā aicināti piedalīties jaunieši no dažādiem novadiem. Pasākuma mērķis ir atraktīvā veidā veicināt jauniešu izpratni par Eiropas Jaunatnes mērķiem un informēt jauniešus par ES programmu piedāvātajām iespējām vietējā, reģionālā un starptautiskā līmeni.

Reģistrācija pasākumam ir iespējama līdz 18.oktobrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu: https://ej.uz/fotoBaldone Papildus reģistrācija būs iespējama uz vietas, pasākuma reģistrācijas vietā, 19.oktobrī plkst.11.30-12.30, pie Baldones novada jauniešu centra.

Pasākuma programma:

11.30 Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija pie Baldones novada jauniešu centra; Silta tēja un uzkodas.
12.30 Pasākuma tehniskā instruktāža;
13.00 Sacensību pirmais STARTS
16.00 Pēdējais sacensību FINIŠA laiks. Silta tēja un uzkodas.
16.30 Dalībnieku apbalvošana pie Baldones novada jauniešu centra.

Pasākumā ir iespēja piedalīties komandās no 2 līdz 5 dalībniekiem, vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Orientēšanās sacensībās iecerētas tā, ka komandas pārvietojas ar velosipēdiem, tomēr pārvietošanās kājām nav aizliegta.  Pasākuma dalībnieki komandās pārvietosies pa Baldones novadu, atrodot kontrolpunktus un veicot norādītos uzdevumus. Distances apraksts, kartes, kontrolkartiņas komandai tiks izsniegtas starta brīdī. Komandas, kas sacensībās atradīs visus kontrolpunktus piedalīsies dažādu balvu izlozē. Pirms pasākuma aicinām dalībniekus iepazīties ar nolikumu: https://ej.uz/nolikums1910

Pasākumā tiks ievēroti valstī noteiktie vispārējie pulcēšanās ierobežojumi, un tā norise ir plānota ārā.

Pasākums “Foto-velo funktierēšanās Baldonē” tiek organizēts Eurodesk kampaņas “Time To Move” ietvaros, kuru atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Kontaktinformācija saziņai ar pasākuma organizatoriem: Armands Mežinskis, e-pasts: jaunatne@baldone.lv, tālr. Nr. 20385155, www.facebook.com/CreativeMindsforCulture/; www.facebook.com/jickekava/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.