Jauniešu “Iespēju pārgājiens” Vecumniekos

Eurodesk Latvija tīkla reģionālais koordinators biedrība “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar biedrību “Jaunatnes smaidam” un Vecumnieku Jauniešu domi 5. decembrī, plkst. 11.00 -16.30 aicina jauniešus no Bauskas novada piedalīties pasākumā “Iespēju pārgājiens”. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par ES programmu piedāvātajām iespējām vietējā un starptautiskā līmeni, attīstot jauniešu iniciatīvas un motivāciju aktīvākai līdzdalībai.

Pasākumā dalībnieki dosies pārgājienā pa Vecumnieku teritoriju un trīs pieturas punktos atraktīvā veidā meklēs atbildes un veiks uzdevumus, kas saistīti ar jauniešu iespējām, kuras piedāvā ES jaunatnes programmas. Pārgājiena laikā jaunieši iepazīs savus vienaudžus no Bauskas novada, saliedēsies un uzzinās par ES programmu veidiem, viņu iespējām piedalīties un to, kur meklēt aktuālo informāciju par ES jaunatnes programmu iespējām. Pārgājiena sākums un noslēgums paredzēts pie Vecumnieku Jaunā ezera (Vecumnieku estrāde).

Pasākuma programma:
11.00 Pasākuma dalībnieku reģistrācija pie Vecumnieku Jaunā ezera (Vecumnieku estrāde), sertifikātu pārbaude
11.30 Ievadinstruktāža par pasākuma drošības un kārtības jautājumiem
11.45 Dalībnieku iepazīšanās un saliedēšanās
12.15 Dalībnieku došanās “Iespēju pārgājienā” (apmēram 10 km maršruts)
15.30 Pusdienu pikniks
16.00 Noslēgums ar siltu tēju
16.30 Dalībnieku došanās mājās

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam, aizpildot pieteikuma formu līdz 4.decembra plkst. 20.00: https://ej.uz/iespējupārgājiens

Pasākumu organizē Eurodesk Latvija reģionālais koordinators jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Eurodesk Latvija informācijas punktu biedrību “Jaunatne smaidam” un Vecumnieku Jauniešu domi. Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.