Jauniešu līdzdalības galda spēles veidošanas darbnīca Ogrē

Projekta “Izzini. Iepazīsti. Iesaisties 2.0” ietvaros biedrība “Creative Minds for Culture” aicina jauniešus iesaistīties galda spēles veidošanas darbnīcās un izteikt viedokli par līdzdalības jautājumiem.

Spēles izveides darbnīca norisināsies 19. aprīlī plkst. 18:00, Ogres novada Kultūras centra jauniešu telpās. Aizpildi pieteikuma anketu un nāc ciemos: https://ej.uz/o-spele

Pavisam kopā notiks 15 līdzdalības spēles veidošanas darbnīcas dažādās Pierīgas vietās. Darbnīcās jaunieši varēs uzzināt par to, kas ir līdzdalība, izteikt savu viedokli par to, kādai būtu jāizskatās jauniešiem draudzīgai galda spēlei par līdzdalību, un arī uzzināt par iespējām iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs biedrībā “Creative Minds for Culture”. Darbnīcās jaunieši attīstīs savas kompetences par pilsoniskās līdzdalības jautājumiem un demokrātiskām vērtībām, un izteiks priekšlikumus pilsoniskās līdzdalības attīstīšanai vietējā līmenī.

Projekts “Izzini.Iepazīsti.Iesaisties.2.0” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģiona jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences un iesaisti jaunatnes organizācijā “Creative Minds for Culture”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.