Jauniešu līdzdalības galda spēles veidošanas darbnīca Ādažos

25. aprīlī plkst. 16:00 Ādažu vidusskolā norisināsies jau ceturtā galda spēles veidošanas radošā darbnīca jauniešiem projekta “Izzini. Iepazīsti. Iesaisties 2.0” ietvaros. Radošajā darbnīcā jaunieši sniegs savas idejas un ierosinājumus spēles saturam, nosacījumiem, dizainam un sagatavos spēles izmēģinājuma versiju.

Darbnīcas pprogrammā:

  • Dalībnieku iepazīšanās;
  • Ievads par jauniešu pilsonisko līdzdalību (tajā skaitā – jauniešu iespējas iesaistīties biedrībā “Creative Minds for Culture”);
  • Jauniešu ieteikumi pilsoniskās līdzdalības veicināšanai;
  • Ideju radīšana spēlei.

Pavisam kopā notiks 15 līdzdalības spēles veidošanas darbnīcas dažādās Pierīgas vietās. Darbnīcās jaunieši varēs uzzināt par to, kas ir līdzdalība, izteikt savu viedokli par to, kādai būtu jāizskatās jauniešiem draudzīgai galda spēlei par līdzdalību, un arī uzzināt par iespējām iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs biedrībā “Creative Minds for Culture”. Darbnīcās jaunieši attīstīs savas kompetences par pilsoniskās līdzdalības jautājumiem un demokrātiskām vērtībām, un izteiks priekšlikumus pilsoniskās līdzdalības attīstīšanai vietējā līmenī.

Projekts “Izzini.Iepazīsti.Iesaisties.2.0” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt Rīgas plānošanas reģiona jauniešu pilsoniskās līdzdalības kompetences un iesaisti jaunatnes organizācijā “Creative Minds for Culture”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.