Jaunieši plāno savas brīvprātīgā darba iniciatīvas

9. un 10.augustā, projekta “Brīvprātīgais aktīvists” jauniešiem bija iespēja neformālā vidē attīstīt savu radošo domāšanu un ģenerēt idejas dažādām brīvprātīgā darba iniciatīvām savā un citos novados.

Divu dienu laikā, 25 projekta dalībnieki kopā ar citiem interesentiem, kas vecāki par 25 gadiem, Lojas kultūras namā darbojās grupās un plānoja savu iniciatīvu īstenošanu augusta un septembra mēnesī. Atkarībā no radītajām idejām, iniciatīvu grupas uzrunāja dažādu jauniešu pasākumu organizatorus, lai veicinātu sadarbību un gūtu iespēju piedzīvot brīvprātīgā darba izpausmes atšķirīgos veidos.

     

Iniciatīvu plānošanas pasākumā dalībnieki sagatavoja darbības plānu 10 dažādām iniciatīvām Sējas novadā, Jūrmalā, Smārdē, Ikšķilē, Olainē, Cēsīs, Tukumā un Rīgā. Iniciatīvu ietvaros jaunieši piedalīsies dažādu aktivitāšu organizēšanā, sniegs atbalstu pasākumu organizatoriem – fotografējot, organizējot aktivitātes bērniem, reģistrējot pasākuma dalībniekus, iekārtojot pasākuma norises vietu, informējot pasākuma dalībniekus un palīdzot mazos praktiskos darbos.

Seko “Brīvprātīgais aktīvists” jauniešu aktivitātēm Twitter: @Minds4Culture un Facebook: CreativeMindsforCulture.
Projektu “Brīvprātīgais aktīvists” īsteno biedrība “Creative Minds for Culture”, to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

  

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.