Jaunieši dodas Eurodesk “Spēka soļu” pārgājienā

Eurodesk Latvia reģionālais koordinators jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” 2. jūnijā, no plkst. 13.00 līdz plkst. 20:00 kopā ar Pierīgas jauniešiem devās Eurodesk pārgājienā “Spēka soļi jauniešiem” Baldonē.

Pārgājienā jauniešiem bija iespēja kopā ar citiem jauniešiem piedalīties izzinošos uzdevumos par fizisko un mentālo veselību, izmēģinot Spēka soļu takas uzdevumus spēkam, prāta asumam un emocionālajai veselībai, dalīties pieredzē, pārrunāt iespaidus un interesanti pavadīt brīvo laiku neformālā gaisotnē.

Kopumā tika veikti vairāk nekā 11 kilometri, pa ceļam piestājot tādos apskates objektos kā Riekstukalns un tā skatu tornis, Baldones observatorija, Liliju ezers, Doļukalns.

Pasākumu atbalstīja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia. Pasākuma sadarbības partneri: Ķekavas novada pašvaldība, Pierīgas Partnerība. Īpašs paldies Baldones jaunatnes darbiniekam Armandam par atraktīvajiem uzdevumiem, ieskatu kvalitatīvā pēc-pārgājiena izstaipīšanās praksē un vietējo apskates objektu izrādīšanā!

#JaunoLīderuPārgājiens#LīderuPārgājiens#EurodeskLatvija#ErasmusPlus#EiropasSolidaritātesKorpuss#Eurodesk#CreativeMindsForCulture

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.