Jaunie līderi attīsta sadarbību un aicina būt aktīviem!

2.maijā, Tukuma Ledus hallē pasākumā “Jauno līderu tikšanās” vienkopus tikās jaunieši no Pierīgas reģiona skolu pašpārvaldēm, jauniešu padomēm, jauniešu organizācijām un neformālajām jauniešu grupām, lai iepazītos ar citiem jaunajiem līderiem, kopā ar Eurodesk Latvia reģionālo koordinatoru Creative minds for Culture attīstītu Pierīgas reģiona jauniešu sadarbības tīklu, dalītos pieredzē, iedvesmotos no citiem un kopīgi darbotos dažādās meistarklasēs, atraktīvā veidā papildinot savas zināšanas un prasmes. 
Pasākumā tika prezentēti projekta “Jauniešu iniciatīvu un līdzdalības ABC” rezultāti un tā dalībnieki īstenoja dažādas aktivitātes. “Iespēju apmaiņas punktā” jauniešiem bija iespēja piedāvāt citiem dažādas līdzdalības iespējas un vienoties par kopīgiem līdzdalības pasākumiem vietējā, reģionālā un starptautiskā līmenī.

Jaunieši izzināja to, kā viņi var iesaistīties lēmumu pieņemšanā un būt aktīva sabiedrības daļa gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Sadarbībā ar organizāciju garagErasmus Foundation jauniešiem bija iespēja veidot motivējošus video, aicinot vienaudžus būt pilsoniski aktīviem un piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās 25.maijā. 
Pasākumā jaunieši iepazinās ar programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” iespējām, diskutējot par Eiropas Jaunatnes nedēļas tēmu “Demokrātija un es”. 

Paldies ikvienam jaunietim un sadarbības partneriem par piedalīšanos, par pasākuma organizēšanu, par aktīvu līdzdalību un jaunām atklāsmēm piepildītu dienu – Tukuma Jauniešu centrsIKJauniešiJūrmalas JauniešiTukuma, Engures un Jaunpils skolēnu parlamentu tīklsTukuma ielu vingrošanas sporta biedrībaSēmes Jauniešu Centrs, Irlavas pamatskola.
Foto: Laurlapa photography#

Projekts “Jauniešu iniciatīvu un līdzdalības ABC” tiek organizēts Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2018. gadam valsts budžeta ietvaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.