Jaunatnes darbiniekiem iespēja piedalīties mācībās “Degt un neizdegt!”

No 6. līdz 8.oktobrim, Ķekavas novada Jaunu ideju centrā, Skolas ielā 2B, Ķekavā norisināsies Eurodesk reģionālās mācības “Degt un neizdegt”, kurās darbā ar jaunatni iesaistītie varēs pilnveidot savas kompetences par izdegšanas sindromu.

Mācības ir paredzētas darbā ar jauniešiem iesaistītajām personām – jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem, karjeras konsultantiem, nevalstisko organizāciju darbiniekiem un pašvaldību institūcijās strādājošiem.

Mācību mērķis ir veicināt jaunatnes darbā iesaistīto izpratni par izdegšanas sindromu, spēt atpazīt un reaģēt uz tā pirmajām pazīmēm darbā ar jaunatni, sniegt praktiskos rīkus un metodes, ko integrēt daba vidē, lai mazinātu izdegšanas iespējamību.

Pieteikšanās mācībās iespējama līdz 27.septembrim, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē: https://ej.uz/degtneizdegt. Dalībnieku skaits ir ierobežots. Apstiprinājums mācībām tiks nosūtīts uz dalībnieka e-pastu pēc pieteikšanās noslēguma.

Dalība mācībās ir bez maksas. Dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi nokļūšanai uz/no mācību norises vietu. Mācības organizē jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centru un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru Eurodesk kampaņas “Time To Move” ietvaros.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar pasākuma organizatoriem:
Creative Minds For Culture: mindsforculture@gmail.com; Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrs: elizabeta.kregere@kekava.lv, +371 26188328

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.