Izsludināta pieteikšanās starptautiskām mācībām par jauniešu centru izveidošanu

Jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem un tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem ir iespēja piedalīties programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” apmācībās “How to establish a youth centre”, kas norisināsies no tiešsaistē 2 daļās: no 29.marta līdz 2.aprīlim un no 6.aprīļa līdz 8.aprīlim, plkst. 10.00 – 15.00 (3,5 – 4 stundas dienā). 

Apmācību mērķis ir nodrošināt dalībniekiem zināšanas par to, kā izveidot un uzturēt jauniešu centru, kurā ikdienā veic jaunatnes darba aktivitātes, kā Erasmus+ programmas finansējums var palīdzēt nodrošināt jaunatnes darba ikdienas darbību labāku kvalitāti. Apmācību laikā dalībnieki analizēs dažādas jaunatnes darba formas (atvērtā tipa darbs ar jaunatni, digitālais darbs ar jaunatni, jaunatnes darbs uz ielām, mobilais darbs ar jaunatni) un apgūs darba ar jaunatni principus, lai labāk izprastu to, kas atbilst viņu kontekstam. Apmācību dalībnieki apgūs jauniešiem draudzīgas vietas un telpas dizaina pamatprincipus, iepazīsies ar labās prakses piemēriem un dosies izglītojošās vizītēs uz jauniešu centriem Lietuvā, kā arī, izzinās dažādas jauniešu centru finansēšanas iespējas.

Dalība apmācībās ir bezmaksas. Izmaksas tiek segtas no Erasmus+ programmas projekta Nr.2019-3-LT02-KA105-006560 līdzekļiem.

Pieteikšanās dalībai apmācībās ir iespējama līdz 25.martam, reģistrējoties šeit. Pēc pieteikuma aizpildīšanas Jūs saņemsiet atbildi savā e-pastā. Jautājumu gadījumā rakstiet mums – organizācijai “Creative Minds for Culture”: mindsforculture@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.