Informatīvās jauniešu iespēju darbnīcas Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros

Jauniešu organizācija “Creative minds for culture” kā Eurodesk reģionālais koordinators Pierīgas reģionā aprīlī un maijā aicina jauniešus uz septiņām tikšanās reizēm “Jauniešu iespēju darbnīca”.

Informatīvajās darbnīcās jaunieši iegūs informāciju par dažādām iespējām, kuras piedāvā Erasmus+ programma un to, kur meklēt aktuālo informāciju (Eiropas Jaunatnes portālu, Eurodesk, JSPA mājas lapu, sociālo tīklu lapas utt.). Tāpat darbnīcās jaunieši iepazīsies ar citu pieredzi, piedaloties Erasmus+ projektos vietējā, nacionālā un starptautiskā līmenī, atkarībā no darbnīcas norises vietas, tiks pieaicināti atbilstošas personas, kas dalīsies savā pieredzē. Tiks uzrunāti EuroPeers jaunieši un aicināti iesaistīties šajās aktivitātēs un dalīties pieredzē.

Informatīvo darbnīcu norise:

22.04. Ikšķiles brīvdabas estrāde, Ikšķile
23.04. Ikšķiles novada Jauniešu centrs, Ikšķile.
24.04. Tukuma MJIC, Tukums.
25.04. Ikšķiles vidusskola, Ikšķile.
08.05. Lielupes pamatskola, Lielupe
09.05. Jūrmalas JIC, Kauguri
13.05. Tīnūžu Jauniešu telpa, Tīnūžu Tautas nams.


Darbnīcu programmā ir iekļauta dalībnieku iepazīšanās ar neformālo metožu palīdzību, informatīvā daļa par Erasmus+ programmas iespējām un informācijas avotiem, kā arī praktiskie piemēri, kas papildināti ar materiāliem no dažādiem Erasmus+ projektiem un citu pieredzes stāstiem. Darbnīcu noslēgumā jaunieši saņems informāciju par aktuālajiem projektu iesniegšanas termiņiem, kampaņām, citiem pasākumiem.

Pasākumi notiek Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros un dalība tajos ir bezmaksas.
Dalība pasākumos bez iepriekšējas reģistrācijas vai piesakoties, rakstot uz e-pastu mindsforculture@gmail.com, sazinoties ar mums sociālajos tīklos Facebook vai Instagram vai . Piesakoties, lūdzu, norādiet savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju un pasākuma norises laiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.