Iespēja pieteikties tiešsaistes mācībām par jauniešu līdzdalības veicināšanu vietējā līmenī

Jaunatnes organizācija “Creative Minds for Culture” projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros darbā ar jaunatni iesaistītos aicina piedalīties mācību pasākumā “Apmācības interešu aizstāvības konsultantiem”.
Mācību norise: 2022. gada 11. janvāris, 12. janvāris, 13. janvāris (3 nepilnas dienas), laikā no plkst. 12.00 līdz plkst. 16.00, tiešsaistes platformā Zoom.

Mācību pasākumu mērķis ir attīstīt darbā ar jauniešiem iesaistīto personu kompetences jauniešu pilsoniskās līdzdalības jautājumos:

  • Jauniešu interešu aizstāvības pamatprincipi;
  • Starpsektoru sadarbības attīstīšana;
  • Jauniešu līdzdalības atbalsta veidi un metodes vietējā līmenī;
  • Jauniešu interešu aizstāvības tīkla attīstīšana un jaunatnes jomas darbinieku loma;
  • Līdzdalības darbnīcu jauniešiem sagatavošana.

Mācību laikā dalībnieki attīstīs savas kompetences kā jauniešu interešu aizstāvības konsultanti jeb jauniešu atbalsta personas interešu aizstāvības jautājumos vietējā līmenī. Dalībniekiem ir iespēja kļūt par daļu no “Jauniešu interešu aizstāvības tīkla”, un pēc mācībām vadīt jauniešiem darbnīcas par līdzdalības jautājumiem, atbalstīt jauniešu iniciatīvas vietējā līmenī un saņemt individuālās konsultācijas par jauniešu līdzdalības veicināšanu no projektā iesaistītajiem ekspertiem no Norvēģijas, Lietuvas un Latvijas.
Mācības vadīs eksperti, mācību vadītāji no projekta partnerorganizācijām – “Participation Agency” no Norvēģijas, “Institute for Policy research and analysis” no Lietuvas un “Creative Minds for Culture” no Latvijas.

Pieteikšanās mācībās, aizpildot pieteikuma formu līdz 15. decembrim: https://ej.uz/jauniešulīdzdalība
No vienas organizācijas var piedalīties vairāki dalībnieki. Pēc reģistrācijas dalībniekiem tiks nosūtīta papildus informāciju par mācību norisi.

Informācija saziņai ar mācību organizatoriem:
jauniesulidzdaliba@gmail.com; +371 28663569.

Projektu ”Jauniešu līdzdalības platforma” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.