Iepazīsti līdzdalību pasākumā “Esi aktīvs Sējas novadā!”

Jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” no 25.maija līdz 3.jūnijam aicina jauniešus no 13 līdz 30 gadiem, individuāli vai kopā ar ģimeni vienas mājsaimniecības ietvaros, piedalīties orientēšanās pasākumā “Esi aktīvs Sējas novadā!”. Pasākums tiek organizēts Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros*, un tā mērķis ir pievērst Pierīgas reģiona jauniešu uzmanību un veicināt izpratni par aktīvu līdzdalību.

Pasākuma laikā, izmantojot aplikāciju “Actionbound”, dalībniekiem būs iespēja doties pastaigā pa Lojas vai Pabažu apkārtni un pārbaudīt savas zināšanas par dažādiem līdzdalības jautājumiem, veikt uzdevumus un misijas, kas saistītas ar aktīvu līdzdalību. 3. jūnijā tiks apkopoti rezultāti un veiksmīgākie pasākuma dalībnieki 4.jūnijā saņems organizatoru sarūpētās galvenās balvas. Ikviens par dalību pasākumā saņems pateicības balvu.

Lai piedalītos pasākumā “Esi aktīvs Sējas novadā!”:

  • izvēlies sev tuvāko vietu, kur vēlies veikt uzdevumus – Lojā vai Pabažos;
  • lejupielādē ierīcē aplikāciju “Actiounbound”;
  • atrodi aplikācijā pasākuma nosaukumu “Esi aktīvs Sējas novadā! #1” (Loja) vai “Esi aktīvs Sējas novadā! #2” (Pabaži) vai izmanto saiti: https://ej.uz/esiaktivs1 (Loja), https://ej.uz/esiaktivs2 (Pabaži);
  • Atrodi kartē norādīto sākuma punktu, atbildi uz jautājumiem, veic uzdevumus, dodies uz kartē norādīto galapunktu un iesniedz rezultātus; Dalība pasākumā katram jaunietim ir iespējama tikai vienu reizi. Vairākkārt iesniegti rezultāti no vienas personas netiks ņemti vērā. Saņemot balvas, dalībniekiem būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
  • Uzdevumus vari veikt sev ērtā laikā, līdz 3.jūnija plkst. 22.00.
  • Rezultāti tiks apkopoti 3. jūnijā, sarindojot dalībnieku iegūtos punktus secībā no augstākā līdz zemākajam punktu skaitam. Galvenās balvas (JBL bezvadu austiņas x1, XIAOMI viedā aproce x1, USB lādētājs-akumulators x1, Colton vakuuma ūdens pudeles x5) iegūs astoņi augstāko punktu skaitu ieguvušie dalībnieki. Pārējie dalībnieki saņems veicināšanas balviņas.
  • Galveno balvu un pateicības balvu pasniegšana tiks organizēta 4. jūnijā, Pabažu futbola laukumā un/vai Lojas sporta laukumā. Balvu saņemšana tiks organizēta ārpus telpām, pēc iepriekšēja pieraksta, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Lai saņemtu balvas, dalībniekiem aplikācijā “Actionbound” ir jānorāda savs vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

Jautājumu gadījumā sazinieties ar pasākuma organizatoru: Eiropas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk Latvijā reģionālais koordinators organizācija “Creative Minds for Culture”, mindsforculture@gmail.com, 27723995, Facebook: Creative Minds for Culture; Instagram: Creative Minds in Latvia

* No 24. – 30. maijam, 27 valstīs, kas piedalās Eiropas Savienības “Erasmus+” programmā, tostarp arī Latvijā, tiks atzīmēta “Eiropas Jaunatnes nedēļa” (EJN2021). Daudzveidīgus pasākumus un aktivitātes kā tiešsaistē, tā klātienē jauniešiem piedāvās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) un Eiropas jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvijā. Šī gada temats “Mūsu nākotne ir mūsu rokās” īpašu uzmanību pievērsīs jauniešu aktīvas līdzdalības, iekļaušanas un dažādības, veselības un garīgās veselības, dabas aizsardzības un ilgtspējas jautājumiem. Ar detalizētu informāciju par pasākumiem un pieteikšanos tiem var iepazīties Eiropas Jaunatnes nedēļas tīmekļa vietnē.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.