Gaidāms pārgājiens Olaines un Mārupes novada jauniešiem “Ejam purvā!”

Eurodesk informācijas punkts – biedrība “Pierīgas Partnerība” – sadarbībā ar organizāciju “Creative Minds for Culture” 27. oktobrī aicina Olaines un Mārupes novada jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem piedalīties pārgājienā ar purva kurpēm pa Cenu tīreli.

Pārgājiena vadītājs/gids Kristaps Kiziks, kurš iepazīstinās jauniešus ar dabas vērtībām, to attīstību un pārmaiņām gadu laikā, veicinot izpratni par dabas resursiem, to nozīmi.
Pārgājiena laikā atraktīvā veidā jauniešiem tiks doti uzdevumi un jautājumi par jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā ar mērķi jauniešus motivēt piedalīties mobilitātes programmās, kā arī radīt kopīgas idejas vietējās teritorijas attīstībā.

Maršruts aptuveni 4 km garš. Dalībniekiem tiks nodrošināts transports un uzkodu paciņa.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma formu līdz 23. oktobrim: https://ej.uz/Ejam_purva (vietu skaits ierobežots).

Programma:
https://ej.uz/ejam_programma

Pārgājiens “Ejam purvā!” notiks jauniešu mobilitāti veicinošās kampaņas “Time to Move” ietvaros ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Eiropas jaunatnes informācijas tīkla “Eurodesk” finansiālo atbalstu. Pasākuma sadarbības partneri: biedrība “Creative Minds for Culture”Olaines jauniešu centrs “Popkorns”, Mārupes jauniešu centrs “Hēlijs”. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.