Eurodesk tīkla aktivitāte “Gatavo dabā!” Mārupē

Biedrība “Pierīgas Partnerība”, reģionālais Eurodesk informācijas punkts, sadarbībā ar Eurodesk reģionālo koordinatoru “Creative Minds for Culture” Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros 23. maijā organizē Mārupes un Olaines novada jauniešiem vakaru mežā “Gatavo dabā!”

Mārupes un Olaines novada jaunieši vecumā no 13 līdz 30 gadiem aicināti kopā ar ēdiena entuziastu un garšu pētnieku Renāru Purmali doties mežā, lai iepazītu Olaines novada neskartās dabas takas un noslēgumā šefpavāra pavadībā kopīgiem spēkiem gatavotu uz ugunskura zupu. Pārgājiena laikā jaunieši saliedēsies, attīstīs turpmāko sadarbību un uzzinās par to, kur meklēt aktuālo informāciju par ES jaunatnes programmu iespējām.

Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja izmēģināt arī 2022. gadā radīto galda spēli “Līdzdalīgā dzīve” un interaktīvā veidā raisīt diskusijas par dažādiem līdzdalības veidiem, iesaistes iespējām un situācijām.

❗️Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam obligāta, aizpildot pieteikuma formu: https://ej.uz/vakars_meza (vietu skaits ierobežots).
Pieteikšanās atvērta, kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits. Pasākums ir bez maksas.

Uz pasākumu sākam pulcēties plkst. 17:30 un noslēgums paredzēts plkst. 21:00.

 🔎 Pilna programma: https://ej.uz/programma_vakars

Seko līdzi pasākuma jaunumiem FB eventā: https://www.facebook.com/events/1297425267479778

ℹ️ Pasākumu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra un Eiropas Jaunatnes informācijas tīkls Eurodesk Latvia. Pasākuma sadarbības partneri: biedrība “Creative Minds for Culture”, Olaines jauniešu centrs “Popkorns”, Mārupes jauniešu centrs “Hēlijs”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.