Eurodesk Latvia tīkla mācībās attīstīta sadarbība un radītas idejas Time To Move kampaņai

No 26. līdz 28.augustam, Ādažos norisinājās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) rīkotās Eurodesk Latvia reģionālo koordinatoru un informācijas punktu mācības.

Mācībās pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem pilnveidoja kompetences kvalitatīvu pasākumu organizēšanai, radīja pasākumu idejas oktobra Time To Move kampaņai un attīstīja savstarpējo sadarbību.

Creative Minds for Culture (CMC), kā Eurodesk reģionālais koordinators Pierīgā, dalījās savā pieredzē un pastāstīja par īstenotajiem informatīvajiem pasākumiem 2019.gadā un 2020.gada 1.pusē: CMC prezentācija

Organizācija CMC sadarbībā ar Eurodesk informācijas punktiem Baldones novadā un Ķekavas novadā attīstīja pasākuma ideju par interaktīvu orientēšanās spēli jauniešiem, ar kuras palīdzību Time To Move kampaņas ietvaros veicināt Eiropas Jaunatnes 11 mērķu atpazīstamību un izpratni par ikkatra lomu mērķu sasniegšanā. Sīkāka informācija par jauniešu iespējām izmēģināt interaktīvo spēli tiks publicēta oktobra sākumā.

Tāpat mācību laikā organizācija CMC vienojās par izglītojošo pasākumu īstenošanu un pārrunāja organizatoriskos jautājumus ar Līvānu Multifunkcionālo Jaunatne iniciatīvu centru “Kvartāls” un Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centru. Time To Move kampaņas ietvaros oktobrī tiek plānotas vairākas mācības darbā ar jaunatni iesaistītajiem dažādos reģionos. Informācija par šiem pasākumiem un iespēja pieteikties, drīzumā tiks publicēta CMC komunikācijas kanālos (Facebook, Instagram, mājas lapā) un JSPA mājas lapā.

Ja Tev ir kāds jautājums par to, kādas iespējas jauniešiem sniedz Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa progammas vai Tu vēlies piedalīties, bet nezini, kur meklēt informāciju, ar ko sākt un kā iesaistīties – raksti mums: https://www.facebook.com/CreativeMindsforCulture/; mindsforculture@gmail.com vai atnāc uz kādu no mūsu pasākumiem un pajautā! 🙂 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.