Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas absolventi saņem informāciju par iespējām iesaistīties organizācijā CMC

28.maijā norisinājās Eiropas Parlamenta (EP) Vēstnieku Alumni programmas noslēguma pasākums, kurā organizācijai “Creative Minds for Culture” (CMC) bija iespēja pastāstīt par tās darbību un programmas absolventu līdzdalības iespējām. Tikšanās mērķis bija informēt jauniešus par viņu iespējām aktīvi līdzdarboties un turpināt attīstīt pilsonisko līdzdalību.

Pasākumu atklāja EP biroja Latvijā vadītāja Marta Rībele, un turpinājumā sekoja EP deputātes Daces Melbārdes prezentācija par ES jauniešu politiku, jauniešu līderību un līdzdalību. Pasākuma otrajā daļa programmas absolventi iepazinās ar četrām jaunatnes organizācijām, uzzināja par savām iespējām iesaistīties un uzdeva precizējošus jautājumus.

EP Vēstnieku Alumni programmas mērķis ir pilnveidot jauniešu zināšanas un prasmes, lai veidotu spēcīgu jauniešu balsi Latvijai būtiskos Eiropas Savienības jautājumos un jauniešus aicināt aktīvi līdzdarboties kustībā mesesamkopa.eu.

CMC dalību pasākumā finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, projekta ”Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.