“Creative Minds For Culture” kļūst par Eurodesk reģionālo koordinatoru

Tāpat kā 2019.gadā, arī 2020.gadā jauniešu organizācija Creative Minds for Culture ir apstiprināta par Eurodesk reģionālo koordinatoru Pierīgas reģionā. Eurodesk misija ir veicināt izpratni par Eiropas iespējām un mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem.

Reizi gadā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra izsludina konkursu, aicinot organizācijas pieteikties Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk reģionālā koordinatora pakalpojumu sniegšanai un sadarbībai informācijas punkta statusā. Eurodesk reģionālie koordinatori Latvijā organizē informatīvus pasākumus par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, saskaņā ar noteiktajām prioritātēm izplata informāciju par jauniešu iespējām un sniedz konsultācijas minētajos jautājumos.

Seko aktuālajai informācijai līdzi organizācijas mājas lapā un sociālajos tīklos – FacebookTwitter, InstagramYouTube vai raksti mums uz e-pastu mindsforculture[at]gmail.com un mēs atbildēsim uz Taviem jautājumiem par jauniešu iespējām.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.