CMC piedalās starptautiskā konferencē par jaunatnes darbu

Marta sākumā biedrības “Creative minds for culture” pārstāves Linda Kalniņa-Roderte un Rūta Keviešena piedalījās starptautiskā konferencē par jaunatnes darbu “How international cooperation supports youth work development”, kas norisinājās Viļņā, Lietuvā.

Konference norisinājās Erasmus+ projekta “Jaunatnes darbinieku apmācības: Ziemeļvalstu pieeja”/”Youth worker training: Nordic approach” ietvaros, kurā biedrība “Creative minds for culture” ir viens no starptautiskajiem partneriem. Konferencē tika pārrunātas tādas tēmas kā starptautiskā sadarbība – gan Erasmus+ programmas ietvaros, gan citu programmu un projektu ietvaros; sadarbība starp dažādām institūcijām – gan vietējā, gan starptautiskā līmenī. Konferences apmeklētāji tika iepazīstināti ar rīkiem, kas motivē jauniešus (un ne tikai) aktīvāk līdzdarboties dažādos procesos (piemēram, Badgecraft, ActiveCitizens kustība). Pārstāve no Lietuvas Jaunatnes padomes informēja par padomes darbu, Eiropas Jaunatnes forumu un Austrumpartnerības Jaunatnes forumu, kas aprīlī norisināsies Lietuvā. Organizācijas
Medvirknings agentene pārstāvis no Norvēģijas, dalījās vairāk nekā 10 gadu pieredzē par to, kā uzsākt un attīstīt sadarbību ar dažādiem sektoriem dažādās valstīs.

Video no konferences pieejams tiešsaistē. Meklē to šeit: https://www.facebook.com/events/330677674216870/

Konferences laikā bija lieliska iespēja satikt sadarbības partneres no Ukrainas, ar kurām kopā iepriekš realizēta starptautiskā jauniešu apmaiņa Erasmus+ programmas ietvaros “Use your rights to respect the others”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.