CMC aicina jaunos līderus uz tikšanos

Jauniešu organizācija “Creative minds for culture”, Eurodesk Pierīgas reģiona koordinators 2.maijā, plkst.10.30 – 17.30, aicina jauniešus no Pierīgas skolu pašpārvaldēm, jauniešu padomēm, jauniešu organizācijām un neformālajām jauniešu grupām uz “Jauno līderu tikšanos” Tukumā.
Visas dienas garumā Tukuma Ledus hallē, Tukuma novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā un tā apkārtnē jauniešiem būs iespēja iepazīties ar citiem jaunajiem līderiem, attīstīt Pierīgas reģiona jauniešu sadarbības tīklu un būt daļai no tā. Šī būs lieliska iespēja jauniešiem dalīties pieredzē, iedvesmoties no citiem un kopīgi darboties dažādās meistarklasēs, atraktīvā veidā papildinot savas zināšanas un prasmes. Pasākumā projekta “Jauniešu iniciatīvu un līdzdalības ABC” dalībnieki dalīsies pieredzē un prezentēs projekta rezultātus.
Uz vietas darbosies “Iespēju apmaiņas punkts”, kurā notiks informatīvo materiālu apmaiņa par dažādām jauniešu iespējām vietējā, reģionālā un starptautiskā līmenī.

Pasākumā jauniešiem būs iespēja izzināt, kā viņi var ietekmēt lēmumus un būt aktīvi sabiedrības pārstāvji gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Sadarbībā ar organizāciju “garageErasmus” jauniešiem būs iespēja veidot motivējošus video, aicinot vienaudžus būt pilsoniski aktīviem un piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās 25.maijā.

Pasākumā tiks organizētas aktivitātes, kas jauniešiem ļaus iepazīt programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” piedāvātās iespējas, iesaistot jauniešus Eiropas Jaunatnes nedēļas aktivitātēs par tēmu “Demokrātija un es”.

Pasākuma programma:
10.30 Dalībnieku reģistrācija / Kafija un tēja
11.00 Dalībnieku iepazīšanās un saliedēšanās
12.30 Jauniešu līdzdalības iespēju darbnīcas
14.00 Pusdienas
15.00 Iedvesmas stāsts (slepenais viesis)
16.00 Foto/Video meistarklases
17.00 Jauniešu līdzdalības deklarācijas parakstīšana
17.30 Noslēgums ar kafiju un tēju


Aicinām savu dalību apstiprināt līdz 1.maijam:
https://forms.gle/dfbrHjccAcWg3KHdA. Sasniedzot noteiktu dalībnieku skaitu, reģistrācija pasākumam var tikt slēgta pirms norādītā termiņa.
Jautājumu gadījumā sazinieties ar organizatoriem:
mindsforculture@gmail.com
vai sekojiet līdzi aktuālajai informācijai:
Facebook: @CreativeMindsforCulture
Instagram: CreativeMindsInLatvia

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.