Baldonē norisināsies interaktīvais seminārs par jauniešu līdzdalību

17. augustā, plkst. 19.00 – 21.00, jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Baldones novada jauniešu centru aicina uz jauniešu līdzdalības akadēmijas informatīvo semināru, kurā izmantojot interaktīvas spēles elementus būs iespēja uzzināt par jauniešu līdzdalību un tās iespējām. Reģistrācija semināram, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē.

Semināra programma:

  • 18.50 Dalībnieku ierašanās. Reģistrācija.
  • 19.00 Dalībnieku iepazīšanās
  • 19.20 Kas ir līdzdalība? Informatīvā nodarbība/ diskusija
  • 19.40 Interaktīvā spēle par līdzdalību
  • 20.40 Līdzdalība vietējā līmenī
  • 20.50 Noslēgums. Semināra izvērtēšana

Dalība pasākumā ir bez maksas. Pēc reģistrācijas visi dalībnieki saņems papildus informāciju uz norādīto e-pastu. Pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Pasākumā tiks ievēroti valstī noteiktie vispārējie pulcēšanās ierobežojumi. Aktivitātes tiks īstenotas iekštelpās un ārā, atbilstoši laika apstākļiem.

Projekta “Jauniešu līdzdalības akadēmija” ietvaros semināru organizē jauniešu organizācija “Creative Minds for Culture” sadarbībā ar Baldones novada jauniešu centru. Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Papildus informācija par projektu “Jauniešu līdzdalības akadēmija” un iespējām iesaistīties projekta aktivitātēs: www.mindsforculture.comFacebookInstagrammindsforculture@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.