Izsludināta pieteikšanās starptautiskām apmācībām par jauniešu centru izveidošanu

Jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes lietu speciālistiem un tiem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem ir iespēja piedalīties programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” apmācībās “How to establish a youth centre”, kas norisināsies no 27.marta līdz 2.aprīlim, Lietuvā.

Apmācību mērķis ir nodrošināt dalībniekiem zināšanas par to, kā izveidot un uzturēt jauniešu centru, kurā ikdienā veic jaunatnes darba aktivitātes, kā Erasmus+ programmas finansējums var palīdzēt nodrošināt jaunatnes darba ikdienas darbību labāku kvalitāti. Apmācību laikā dalībnieki analizēs dažādas jaunatnes darba formas (atvērtā tipa darbs ar jaunatni, digitālais darbs ar jaunatni, jaunatnes darbs uz ielām, mobilais darbs ar jaunatni) un apgūs darba ar jaunatni principus, lai labāk izprastu to, kas atbilst viņu kontekstam. Apmācību dalībnieki apgūs jauniešiem draudzīgas vietas un telpas dizaina pamatprincipus, iepazīsies ar labās prakses piemēriem un dosies izglītojošās vizītēs uz jauniešu centriem Lietuvā, kā arī, izzinās dažādas jauniešu centru finansēšanas iespējas.

Dalība apmācībās ir bezmaksas. Uzturēšanās, ēdināšanas un ceļa izdevumi tiek segti no programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekta “How to establish a youth centre” budžeta.

Pieteikšanās dalībai apmācībās ir iespējama līdz 13.martam vai līdz brīdim kamēr pieteikušies maksimāli iespējamais dalībnieku skaits (5 dalībnieki no Latvijas). Pieteikuma anketa ir pieejama šeit. Pēc pieteikuma aizpildīšanas Jūs saņemsiet atbildi savā e-pastā. Jautājumu gadījumā rakstiet mums – organizācijai “Creative Minds for Culture”: mindsforculture@gmail.com

Comments are closed.