Creative Minds For Culture apstiprināta par Eiropas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk reģionālo koordinatoru Pierīgā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) rīkotajā konkursā, organizācija “Creative Minds for Culture” (CMC) arī 2023.gadā ir apstiprināta par Eiropas Komisijas jaunatnes informācijas tīkla Eurodesk reģionālo koordinatoru Pierīgas reģionā.

Eurodesk misija ir veicināt izpratni par Eiropas iespējām un mudināt jauniešus kļūt par aktīviem pilsoņiem. Sadarbībā ar JSPA seši Eurodesk reģionālie koordinatori Latvijā organizē informatīvus pasākumus par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu, saskaņā ar noteiktajām prioritātēm izplata informāciju par jauniešu iespējām un sniedz konsultācijas minētajos jautājumos. Organizācija CMC atbalsta un savā darbībā ievēro Eurodesk tīkla 10 pamatprincipus.

Seko aktuālajai informācijai līdzi organizācijas mājas lapā un sociālajos tīklos – FacebookTwitter,InstagramYouTube vai raksti mums uz e-pastu mindsforculture[at]gmail.com un mēs atbildēsim uz Taviem jautājumiem par jauniešu iespējām.

Organizācijas dalību atbalsta projekts “CMC: Nākamais līmenis”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Comments are closed.